Szpital Bielański w Warszawie

Aktualnie znajdujesz się na:

Praca w infolinii psychiatrycznej

Szpital Bielański zatrudni od zaraz specjalistę do pracy w infolinii dla osób w kryzysie psychicznym.

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

  • Wykształcenie wyższe mgr psychologii / specjalizacja z pielęgniarstwa psychiatrycznego (prawo wykonywania zawodu);
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w psychiatrii i/lub z osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego.

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa infolinii dla osób doświadczających kryzysu psychicznego: 24/7, dyżury nocne, sobotnio-niedzielne i świąteczne;
  • Prowadzenie wstępnego wywiadu w ramach pierwszego kontaktu z pacjentem;
  • Podejmowanie decyzji w zakresie pierwszych kroków pacjenta, udzielanie wsparcia terapeutycznego oraz koordynowanie pomocy lekarsko – socjalno-terapeutycznej
  • Udzielanie porad psychoedukacyjnych;
  • Udzielanie informacji oraz wsparcia psychologicznego;
  • Motywowanie do podjęcia leczenia i rehabilitacji;
  • Prowadzenie działań w ramach interwencji kryzysowej (po wcześniejszym przeszkoleniu wewnętrznym);
  • Współpraca z zespołami mobilnymi oraz zespołem terapeutycznym CK;
  • Wypełnianie kart interwencji.

Proponujemy umowę o pracę

Dodatkowe Informacje

Dodatkowych informacji udziela: Katarzyna Fąk Koordynator Infolinii tel. 22 56 90 461 (poniedziałki, środy, piątki).

Zgłoszenia prosimy przesyłać

Centrum Koordynacji i Opieki Doraźnej Ambulatoryjnej

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ

Ul. Cegłowska 80

01-809 Warszawa

Metadane

Data publikacji : 24.05.2019
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Katarzyna Adamczyk Kierownik Projektu Unijnego
Osoba udostępniająca informację:
Maciej Krawiec Biuro Zarządu

Opcje strony

do góry