Szpital Bielański w Warszawie

Aktualnie znajdujesz się na:

Szpital Bielański w Warszawie zatrudni pracownika do Działu Analiz Ekonomicznych

Komórka organizacyjna:

Dział Analiz Ekonomicznych

Miejsce wykonywania pracy:

Warszawa, ul. Cegłowska 80

Główne obowiązki:

  • Cykliczne prowadzenie statystki danych finansowych i medycznych;
  • Przygotowywanie analiz ekonomicznych i zestawień – ad hoc;
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.

Wymagania konieczne:

  • Średniozaawansowana znajomość obsługi Microsoft Excel;
  • Umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia;
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

  • Pracę w stałych godzinach;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV z informacjami zgodnymi z art. 221 kodeksu pracy na adres e-mail: mariusz.dabrowski@bielanski.med.pl
Tel. kontaktowy: 22 56-90-263;
Rekrutacja składać się będzie z testu wiedzy (Excel) i rozmowy kwalifikacyjnej.

Metadane

Data publikacji : 24.05.2019
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Mariusz Dąbrowski Dział Analiz Ekonomicznych
Osoba udostępniająca informację:
Maciej Krawiec Biuro Zarządu

Opcje strony

do góry