Biuletyn Informacji Publicznej ZP-30 Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na dostawę wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-30/2020) - Zamówienia publiczne - Szpital Bielański w Warszawie

Szpital Bielański w Warszawie
Ostatnia aktualizacja strony: 03.03.2021, 14:13

Zamówienia publiczne

Czwartek, 28 maja 2020

ZP-30 Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na dostawę wyposażenia dla Zakładu Patomorfologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-30/2020)

Szanowni Państwo,

Niniejsze postępowanie realizowane jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej Marketplanet OnePlace.

Wejście na platformę poprzez link:

https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

W zakładce "Lista Przetargów i Dialogów Technicznych" należy wejść w aktualne postępowania i odnaleźć postępowanie oznaczone bieżącym numerem referencyjnym, tj. ZP-30/2020.

Dodatkowo, Zamawiajacy udostępnia na platformie Marketplanet OnePlace – Instrukcję użytkownika dla Wykonawców, ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego.   

W przypadku pytań technicznych dotyczących funkcjonowania platformy Marketplanet OnePlace prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 576 88 00 lub info@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Metadane

Data publikacji : 28.05.2020
Podmiot udostępniający informację:
Szpital Bielański w Warszawie
Osoba udostępniająca informację:
Maciej Harowicz Dział Zamówień Publicznych
©1998-2021 Szpital Bielański w Warszawie. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL