Szpital Bielański w Warszawie

http://bielanski.bip-e.pl/sbw/zamowienia-publiczne/10500,ZP-482020-Ogloszenie-o-przetargu-nieograniczonym-na-dostawe-sprzetu-medycznego-d.html
2022-08-12, 01:50

ZP-48/2020 Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na dostawę sprzętu medycznego dla Oddziału Ginekologiczno-Położniczego

Szanowni Państwo,

Niniejsze postępowanie realizowane jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej Marketplanet OnePlace.

Wejście na platformę poprzez link:

https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

W zakładce "Lista Przetargów i Dialogów Technicznych" należy wejść w aktualne postępowania i odnaleźć postępowanie oznaczone bieżącym numerem referencyjnym, tj. ZP-48/2020.

Dodatkowo, Zamawiający udostępnia na platformie Marketplanet OnePlace – Instrukcję użytkownika dla Wykonawców, ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego.   

W przypadku pytań technicznych dotyczących funkcjonowania platformy Marketplanet OnePlace prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 25 72 223 lub info@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Metadane

Data publikacji : 30.07.2020
Podmiot udostępniający informację:
Szpital Bielański w Warszawie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Janusz Kurek

Opcje strony